Ploeg

Spelers

Baert Axl-Mauritz (2009)
Cleeren Nellis (2009)
Cornet Maxime (2009)
Demeulemeester Manon (2009)
Hubert Bastian (2009)
Myny Mats (2009)
Sevenhant Lars (2009)
Van Bossele Mathias (2009)
Van Reybrouck Bas (2009)
Verraes Tymen (2009)

Medewerkers

Trainer

Marote Franklin

Afgevaardigde

Laurent Ann
Sevenhant Benny
Verraes Frank

Terreinafgevaardigde

Demeulemeester Nico

Ploegsponsor

Interesse om sponsor

Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:050/827012
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
22-09-2018
12.15
U10 Microben A
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
29-09-2018
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
06-10-2018
13.30
U10 Microben A
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
14-10-2018
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
20-10-2018
13.30
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
03-11-2018
09.00
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
10-11-2018
13.30
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
17-11-2018
09.00
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
24-11-2018
13.00
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
01-12-2018
12.00
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
09-12-2018
09.00
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
15-12-2018
13.00
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
13-01-2019
15.00
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A
19-01-2019
13.30
U10 Microben A
U10 Gem West-Vlaanderen R1A

Klassement

Individuele Foto

Baert Axl-Mauritz

Cleeren Nellis

Cornet Maxime

Demeulemeester Manon

Hubert Bastian

Myny Mats

Sevenhant Lars

Van Bossele Mathias

Van Reybrouck Bas

Verraes Tymen

Marote Franklin
Trainer

Laurent Ann
Afgevaardigde

Sevenhant Benny
Afgevaardigde

Verraes Frank
Afgevaardigde

Demeulemeester Nico
Terreinafgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

woensdag 17.30-19.00
vrijdag 17.00-18.30

Foto's