Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Ballegeer Tiemen(2012)
Decloedt Leon(2011)
Demey Korneel(2011)
Gernaey Louis(2012)
Hubert Finn(2011)
Louwyck Bram(2011)
Taillieu Mathis(2011)
Van Bossele Lars(2011)
Van Den Driessche Klaas(2012)
Vanronsele Elias(2012)

Medewerkers

Trainer
Ommeslag Lore
Afgevaardigde
Brouckaert Femke
Daper Claudia
Haesaert Ilse
Hubert Ben

Ploegsponsor

Interesse om sponsor
Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel: 050/827012

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
06-09-2020
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
12-09-2020
12.15
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
19-09-2020
16.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
26-09-2020
13.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
03-10-2020
15.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
10-10-2020
13.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
17-10-2020
13.00
U10 Microben A
1-1BFOR
U10 Niveau 3 A
24-10-2020
13.30
U10 Microben A
1-1AFOR
U10 Niveau 3 A
31-10-2020
15.30
U10 Microben A
1-1AFOR
U10 Niveau 3 A
15-11-2020
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
21-11-2020
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
28-11-2020
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
05-12-2020
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
12-12-2020
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
09-01-2021
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 C
16-01-2021
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 C
23-01-2021
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 C
06-02-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
21-02-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
27-02-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
06-03-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
13-03-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
20-03-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
27-03-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
17-04-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
24-04-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
01-05-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C
08-05-2021
U10 Microben A
U10 Niveau 3 R2 C

Klassement

Verslagen

Individuele Foto

Ballegeer Tiemen

Decloedt Leon

Demey Korneel

Gernaey Louis

Hubert Finn

Louwyck Bram

Taillieu Mathis

Van Bossele Lars

Van Den Driessche Klaas

Vanronsele Elias

Ommeslag Lore

Brouckaert Femke

Daper Claudia

Haesaert Ilse

Hubert Ben

Trainingsuren

Koning Boudewijnschool op woensdag 17.00-18.30
De Valkaart (zaal A) op vrijdag 17.00-18.30