Ploeg

Spelers

Bogaert Kobe (2006)
Carton Amaury (2006)
Cornet Sébastien (2006)
Nobus Damasso (2006)
Plasman Laurens (2006)
Van Reybrouck Kobe (2006)
Vandelannoote Robbe (2006)
Vanderhaeghen Lucas (2006)
Ysenbrandt Aaron (2006)

Medewerkers

Trainer

Van Poucke Dries

Afgevaardigde

Carton Serge
Plasman Bart
Vandenberghe Debora
Vanderhaeghen David
Ysenbrandt Johan

Ploegsponsor

Drukkerij Jacobs

Drukkerij Jacobs
Ten Briele 8
8200 SINT-MICHIELS
Tel:050/392287
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
07-09-2019
14.00
U14 Pupillen A
20-103
U14 Niveau 2 D
14-09-2019
12.45
U14 Pupillen A
67-54
U14 Niveau 2 D
28-09-2019
13.00
U14 Pupillen A
109-27
U14 Niveau 2 D
05-10-2019
14.00
U14 Pupillen A
39-50
U14 Niveau 2 D
12-10-2019
11.00
U14 Pupillen A
91-33
U14 Niveau 2 D
19-10-2019
16.00
U14 Pupillen A
33-76
U14 Niveau 2 D
26-10-2019
10.00
U14 Pupillen A
80-17
U14 Niveau 2 D
02-11-2019
14.00
U14 Pupillen A
29-102
U14 Niveau 2 D
09-11-2019
14.00
U14 Pupillen A
42-51
U14 Niveau 2 D
17-11-2019
13.00
U14 Pupillen A
137-24
U14 Niveau 2 D
23-11-2019
10.00
U14 Pupillen A
86-25
U14 Niveau 2 D
01-12-2019
11.00
U14 Pupillen A
29-69
U14 Niveau 2 D
04-01-2020
12.30
U14 Pupillen A
32-102
Beker van West-Vlaanderen U14 Gemengd Voorronde
11-01-2020
12.00
U14 Pupillen A
58-55
U14 Niveau 2 R2 A
18-01-2020
11.00
U14 Pupillen A
52-53
U14 Niveau 2 R2 A
25-01-2020
16.00
U14 Pupillen A
73-60
Beker van West-Vlaanderen U14 Gemengd 1/8 Finale
01-02-2020
11.00
U14 Pupillen A
93-48
U14 Niveau 2 R2 A
08-02-2020
14.00
U14 Pupillen A
41-49
U14 Niveau 2 R2 A
15-02-2020
13.00
U14 Pupillen A
73-40
U14 Niveau 2 R2 A
22-02-2020
14.00
U14 Pupillen A
57-75
U14 Niveau 2 R2 A
29-02-2020
12.45
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A
08-03-2020
09.00
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A
14-03-2020
15.00
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A
21-03-2020
09.00
U14 Pupillen A
Beker van West-Vlaanderen U14 Gemengd 1/4 Finale
28-03-2020
14.00
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A
05-04-2020
15.00
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A
19-04-2020
11.00
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A
25-04-2020
14.00
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A
02-05-2020
11.00
U14 Pupillen A
U14 Niveau 2 R2 A

Klassement

Individuele Foto

Bogaert Kobe

Carton Amaury

Cornet Sébastien

Nobus Damasso

Plasman Laurens

Van Reybrouck Kobe

Vandelannoote Robbe

Vanderhaeghen Lucas

Ysenbrandt Aaron

Van Poucke Dries
Trainer

Carton Serge
Afgevaardigde

Plasman Bart
Afgevaardigde

Vandenberghe Debora
Afgevaardigde

Vanderhaeghen David
Afgevaardigde

Ysenbrandt Johan
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

Dinsdag 18u-19u30 zaal C
Woensdag 17u-18u30 zaal A
Vrijdag 18u30-20u zaal Varens

Foto's