Slide background

Ploeg

Spelers

Amiri Aref (2004)
Caesemaeker Jens (2005)
Cornelissis Simon (2005)
De Lille Yaro (2004)
Desmit Emiel (2004)
Knockaert Maarten (2005)
Ntahondereye Milo (2005)
Rotsaert Matt (2005)
Van Gerven Thomas (2005)
Van Herreweghe Quinten (2004)
Vangampelaere Toon (2004)
Vereecke Mauro (2004)

Medewerkers

Trainer

Major Gerrit
Van Poucke Dries

Afgevaardigde

Caesemaeker Kevin
Cornelissis Michiel
Van de Cappelle Peggy
Van Gerven Valerie
Vangampelaere Jurgen

Ploegsponsor

De Fijnbek

De Fijnbek
Stationstraat 31
8020 OOSTKAMP
Tel:050/827317
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
12-08-2017
14.30
U14 Pupillen A
76-58
Beker van Vlaanderen U14 Gemengd Voorronde
26-08-2017
12.00
U14 Pupillen A
40-87
U14 Gemengd Landelijk R1 C
02-09-2017
13.00
U14 Pupillen A
50-40
U14 Gemengd Landelijk R1 C
09-09-2017
12.00
U14 Pupillen A
45-120
U14 Gemengd Landelijk R1 C
16-09-2017
14.30
U14 Pupillen A
89-34
U14 Gemengd Landelijk R1 C
23-09-2017
13.00
U14 Pupillen A
61-60
U14 Gemengd Landelijk R1 C
30-09-2017
12.00
U14 Pupillen A
62-50
U14 Gemengd Landelijk R1 C
07-10-2017
15.30
U14 Pupillen A
122-35
U14 Gemengd Landelijk R1 C
14-10-2017
12.00
U14 Pupillen A
44-69
U14 Gemengd Landelijk R1 C
21-10-2017
13.00
U14 Pupillen A
67-56
U14 Gemengd Landelijk R1 C
28-10-2017
12.00
U14 Pupillen A
64-60
U14 Gemengd Landelijk R1 C
04-11-2017
15.00
U14 Pupillen A
31-102
Beker West-Vlaanderen U14 Gemengd 1/16 finale
12-11-2017
14.00
U14 Pupillen A
61-64
U14 Gemengd Landelijk R2 G
18-11-2017
12.00
U14 Pupillen A
44-79
U14 Gemengd Landelijk R2 G
25-11-2017
12.00
U14 Pupillen A
75-46
U14 Gemengd Landelijk R2 G
02-12-2017
14.00
U14 Pupillen A
61-65
Beker West-Vlaanderen U14 Gemengd 1/8 finale
06-01-2018
12.00
U14 Pupillen A
88-56
U14 Gemengd Landelijk R2 G
13-01-2018
16.00
U14 Pupillen A
63-64
U14 Gemengd Landelijk R2 G
20-01-2018
16.30
U14 Pupillen A
69-57
U14 Gemengd Landelijk R2 G
28-01-2018
10.00
U14 Pupillen A
60-66
BBC Latem - De Pinte OEFEN
03-02-2018
12.45
U14 Pupillen A
78-73
U14 Gemengd Landelijk R2 G
17-02-2018
13.00
U14 Pupillen A
82-57
U14 Gemengd Landelijk R2 G
25-02-2018
13.00
U14 Pupillen A
58-53
U14 Gemengd Landelijk R2 G
10-03-2018
15.30
U14 Pupillen A
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
17-03-2018
13.00
U14 Pupillen A
U14 Gemengd Landelijk R2 G
24-03-2018
13.00
U14 Pupillen A
U14 Gemengd Landelijk R2 G
14-04-2018
16.00
U14 Pupillen A
U14 Gemengd Landelijk R2 G
21-04-2018
13.00
U14 Pupillen A
U14 Gemengd Landelijk R2 G
28-04-2018
12.00
U14 Pupillen A
U14 Gemengd Landelijk R2 G

Klassement


nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
6
U14 Pupillen A
9
15
567
600

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
4
U14 Pupillen A
10
14
480
775

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

di. 18.00-19.30
do. 18.30-20.00
vrijdag 18.30-20.00 (Koude Keuken)

Foto's