Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Buelinckx Rune(2013)
De Grande Beau(2012)
De Zutter Sem(2012)
Desiere Tibo(2012)
Devos Maxon(2012)
Metsu Ruben(2013)
Nobus Alessio(2013)
Van Bossele Lukas(2013)
Vanhaeren Xander(2013)
Vanoverbeke Leo(2013)
Warnez Romain(2012)

Medewerkers

Trainer
Daveloose Guillaume
Moeyaert Maarten
Afgevaardigde
Brouckaert Femke
Buelinckx Jelle
Desiere Wouter
Vanhaeren Kristof

Ploegsponsor

Ivan Nobus
Ivan Nobus
Papenvijversstraat 15
8020 Oostkamp
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
09-09-2023
13.00
U12 Benjamins B
41-31
U12 Niveau 4 B4
16-09-2023
15.00
U12 Benjamins B
20-36
U12 Niveau 4 B4
23-09-2023
15.00
U12 Benjamins B
20-67
U12 Niveau 4 B4
07-10-2023
15.00
U12 Benjamins B
32-44
U12 Niveau 4 B4
14-10-2023
15.00
U12 Benjamins B
45-65
U12 Niveau 4 B4
21-10-2023
12.45
U12 Benjamins B
62-39
U12 Niveau 4 B4
11-11-2023
14.00
U12 Benjamins B
62-28
U12 Niveau 4 B4
18-11-2023
11.00
U12 Benjamins B
66-45
U12 Niveau 4 B4
25-11-2023
12.00
U12 Benjamins B
55-43
U12 Niveau 4 B4
02-12-2023
15.00
U12 Benjamins B
39-58
U12 Niveau 4 B4
21-01-2024
09.00
U12 Benjamins B
84-30
U12 Niveau 4 R2 B2
03-02-2024
10.00
U12 Benjamins B
46-44
U12 Niveau 4 R2 B2
10-02-2024
15.15
U12 Benjamins B
41-76
U12 Niveau 4 R2 B2
24-02-2024
16.00
U12 Benjamins B
43-52
U12 Niveau 4 R2 B2
02-03-2024
15.00
U12 Benjamins B
61-39
U12 Niveau 4 R2 B2
16-03-2024
15.00
U12 Benjamins B
18-80
U12 Niveau 4 R2 B2
30-03-2024
15.00
U12 Benjamins B
59-66
U12 Niveau 4 R2 B2
14-04-2024
09.00
U12 Benjamins B
67-50
U12 Niveau 4 R2 B2
20-04-2024
15.00
U12 Benjamins B
51-50
U12 Niveau 4 R2 B2
24-04-2024
17.30
U12 Benjamins B
59-33
U12 Niveau 4 R2 B2
28-04-2024
09.00
U12 Benjamins B
55-68
U12 Niveau 4 R2 B2
04-05-2024
09.00
U12 Benjamins B
54-64
U12 Niveau 4 R2 B2

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
3
U12 Benjamins B
12
28
713
577

Verslagen

Individuele Foto

Buelinckx Rune

De Grande Beau

De Zutter Sem

Desiere Tibo

Devos Maxon

Metsu Ruben

Nobus Alessio

Van Bossele Lukas

Vanhaeren Xander

Vanoverbeke Leo

Warnez Romain

Daveloose Guillaume

Moeyaert Maarten

Brouckaert Femke

Buelinckx Jelle

Desiere Wouter

Vanhaeren Kristof

Trainingsuren

Woensdag 17u30-19u00 ( De Valkaart)
Vrijdag 17u00-18u30 (De Valkaart)