Ploegfoto

Ploeg

Spelers

De Neve Louis(2015)
Desiere Lize(2015)
Dezutter Van Hootegem Jakob(2016)
Lozie Jelle(2015)
Lust Ceriel(2015)
Sap Jérom(2016)
Van Petegem Kobe(2016)
Vandewalle Matteo Alessio(2016)
Willems Casper(2016)
Willems Lars(2016)
Windelinckx Lenn(2016)

Medewerkers

Trainer
Daveloose Guillaume
Deboot Tomas
Afgevaardigde
Desiere Wouter

Ploegsponsor

Keurhuis
Keurhuis
Karperstraat 21
8020 Oostkamp
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
28-08-2022
09.00
U8 Premicroben A
Avanti Brugge 2015 OEFEN
17-09-2022
13.30
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
25-09-2022
14.00
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 A
01-10-2022
13.30
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
08-10-2022
09.00
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
15-10-2022
13.30
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
22-10-2022
09.00
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
12-11-2022
13.30
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
20-11-2022
09.00
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
26-11-2022
13.30
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
10-12-2022
13.30
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 A
14-01-2023
15.30
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 R2 B
29-01-2023
09.00
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 R2 B
04-02-2023
11.00
U8 Premicroben A
1-1
U08 Niveau 4 R2 B
11-02-2023
11.00
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
25-02-2023
13.30
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
04-03-2023
15.30
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
12-03-2023
09.00
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
19-03-2023
11.00
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
25-03-2023
15.30
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
29-04-2023
15.30
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
06-05-2023
13.30
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B
13-05-2023
15.30
U8 Premicroben A
U08 Niveau 4 R2 B

Klassement

Verslagen

    Individuele Foto

    De Neve Louis

    Desiere Lize

    Dezutter Van Hootegem Jakob

    Lozie Jelle

    Lust Ceriel

    Sap Jérom

    Van Petegem Kobe

    Vandewalle Matteo Alessio

    Willems Casper

    Willems Lars

    Windelinckx Lenn

    Daveloose Guillaume

    Deboot Tomas

    Desiere Wouter

    Trainingsuren

    Dinsdag 17u00-18u00 (De Valkaart)
    Woensdag 17u00-18u00 (Facet)