Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Algoedt Remi(2007)
Amiri Ares(2007)
Carton Amaury(2006)
Cornet Sébastien(2006)
Forrmesyn Manu(2006)
Hutsebaut Nicola(2007)
Nobus Damasso(2006)
Plasman Laurens(2006)
Terriere Stan(2007)
Vandelannoote Robbe(2006)
Vanderhaeghen Lucas(2006)
Vanoverbeke Julian(2007)
Vincke Nand(2007)

Medewerkers

Trainer
Lemmens Gino
Afgevaardigde
Algoedt Filip
Bonne Catherine
Plasman Bart
Vandenberghe Debora
Vanderhaeghen David
Vincke Christoph

Ploegsponsor

Interesse om sponsor te worden?
Interesse om sponsor te worden?
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
12-08-2023
11.15
U18 Kadetten A
73-66
KBBC Oostkamp OEFEN
19-08-2023
14.30
U18 Kadetten A
44-51
Zwevegem-Deerlijk OEFEN
26-08-2023
16.00
U18 Kadetten A
52-67
KBBC Oostkamp OEFEN
02-09-2023
17.30
U18 Kadetten A
55-64
Red Vic Wilrijk OEFEN
09-09-2023
15.30
U18 Kadetten A
75-51
Beker van Vlaanderen U18 Poule J
16-09-2023
13.15
U18 Kadetten A
57-74
U18 Niveau 2 C
23-09-2023
13.15
U18 Kadetten A
44-74
U18 Niveau 2 C
30-09-2023
12.30
U18 Kadetten A
60-29
U18 Niveau 2 C
07-10-2023
11.00
U18 Kadetten A
58-45
U18 Niveau 2 C
14-10-2023
13.15
U18 Kadetten A
84-68
U18 Niveau 2 C
22-10-2023
13.00
U18 Kadetten A
95-44
U18 Niveau 2 C
28-10-2023
13.15
U18 Kadetten A
59-51
Beker van Vlaanderen U18 Poule J
04-11-2023
13.15
U18 Kadetten A
43-72
U18 Niveau 2 C
12-11-2023
11.00
U18 Kadetten A
78-37
U18 Niveau 2 C
18-11-2023
13.15
U18 Kadetten A
60-52
U18 Niveau 2 C
25-11-2023
11.00
U18 Kadetten A
66-64
U18 Niveau 2 C
03-12-2023
11.00
U18 Kadetten A
42-93
Beker van Vlaanderen U18 Poule J
14-01-2024
14.00
U18 Kadetten A
49-77
U18 Niveau 2 R2 A
21-01-2024
13.30
U18 Kadetten A
83-51
U18 Niveau 2 R2 A
03-02-2024
13.15
U18 Kadetten A
52-83
U18 Niveau 2 R2 A
25-02-2024
11.00
U18 Kadetten A
58-64
U18 Niveau 2 R2 A
03-03-2024
14.45
U18 Kadetten A
53-46
U18 Niveau 2 R2 A
16-03-2024
13.15
U18 Kadetten A
89-81
U18 Niveau 2 R2 A
23-03-2024
13.15
U18 Kadetten A
75-46
U18 Niveau 2 R2 A
30-03-2024
15.15
U18 Kadetten A
59-73
U18 Niveau 2 R2 A
06-04-2024
15.15
U18 Kadetten A
76-51
U18 Niveau 2 R2 A
20-04-2024
14.30
U18 Kadetten A
69-47
U18 Niveau 2 R2 A
28-04-2024
15.00
U18 Kadetten A
81-58
U18 Niveau 2 R2 A
04-05-2024
13.15
U18 Kadetten A
70-62
U18 Niveau 2 R2 A

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
4
U18 Kadetten A
12
24
764
789

Verslagen

    Individuele Foto

    Algoedt Remi

    Amiri Ares

    Carton Amaury

    Cornet Sébastien

    Forrmesyn Manu

    Hutsebaut Nicola

    Nobus Damasso

    Plasman Laurens

    Terriere Stan

    Vandelannoote Robbe

    Vanderhaeghen Lucas

    Vanoverbeke Julian

    Vincke Nand

    Lemmens Gino

    Algoedt Filip

    Bonne Catherine

    Plasman Bart

    Vandenberghe Debora

    Vanderhaeghen David

    Vincke Christoph

    Trainingsuren

    Dinsdag 19u30-21u00 (De Valkaart)
    Woensdag 19u30-21u00 (De Valkaart)
    Vrijdag 18u30-20u00 (De Valkaart)