Ploeg

Spelers

Biltris Torin (2004)
De Cloedt Robin (2003)
Desmedt Andres (2003)
Devynck Guillaume (2003)
Galle Yentl (2003)
Kesteloot Noah (2003)
Marchand Mathias (2002)
Pauwels Lucas (2003)
Pirson Len (2003)
Stael Emile (2003)
Van Ovenberghe Maxim (2003)

Medewerkers

Trainer

Devisscher Philippe

Afgevaardigde

Biltris Jorge
De Cloedt Andy
D’Hooge Peter
Schreel Tania
Van Overberghe Marc

Ploegsponsor

Drukkerij Jacobs

Drukkerij Jacobs
Ten Briele 8
8200 SINT-MICHIELS
Tel:050/392287
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
09-08-2019
18.00
U18 Kadetten
41-108
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
17-08-2019
13.30
U18 Kadetten
56-70
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
24-08-2019
12.00
U18 Kadetten
20-0BFOR
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
31-08-2019
14.00
U18 Kadetten
68-70
U18 Niveau 2 C
07-09-2019
14.45
U18 Kadetten
74-55
U18 Niveau 2 C
14-09-2019
14.00
U18 Kadetten
53-72
U18 Niveau 2 C
22-09-2019
10.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
28-09-2019
14.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
05-10-2019
11.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
12-10-2019
14.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
19-10-2019
14.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
27-10-2019
11.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
03-11-2019
14.30
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
10-11-2019
12.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
16-11-2019
14.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
23-11-2019
11.30
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C
30-11-2019
14.00
U18 Kadetten
U18 Niveau 2 C

Klassement


nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
1
3
9
151
105
7
U18 Kadetten
3
3
176
216

Individuele Foto

Biltris Torin

De Cloedt Robin

Desmedt Andres

Devynck Guillaume

Galle Yentl

Kesteloot Noah

Marchand Mathias

Pauwels Lucas

Pirson Len

Stael Emile

Van Ovenberghe Maxim

Devisscher Philippe
Trainer

Biltris Jorge
Afgevaardigde

De Cloedt Andy
Afgevaardigde

D’Hooge Peter
Afgevaardigde

Schreel Tania
Afgevaardigde

Van Overberghe Marc
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

dinsdag 19u30-21u zaal A
woensdag 19u30-21u zaal B
vrijdag 18.30-20.00 zaal B

Foto's