U10 – Microben D

Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Beauprez Miel(2015)
De Boever Ellie(2015)
De Ryck Tiele(2015)
Desiere Lize(2015)
Jacobs Tijs(2015)
Perneel Marie-Alixe(2014)
Talloen Morris(2015)
Vermeersch Else(2015)
Vlamynck Matteo(2015)

Medewerkers

Trainer
Vermeersch Jan
Afgevaardigde
De Boever Stijn
Desiere Wouter
Duthoo Lenie
Jacobs Lode

Ploegsponsor

Interesse om sponsor te worden?
Interesse om sponsor te worden?
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
16-09-2023
15.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
23-09-2023
15.30
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
30-09-2023
12.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
07-10-2023
15.30
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
21-10-2023
13.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
04-11-2023
15.15
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
12-11-2023
15.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
19-11-2023
11.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
02-12-2023
15.30
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
09-12-2023
09.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 B8
14-01-2024
09.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
27-01-2024
15.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
03-02-2024
13.30
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
24-02-2024
13.30
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
02-03-2024
13.30
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
10-03-2024
11.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
23-03-2024
15.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
13-04-2024
11.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
20-04-2024
10.45
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
28-04-2024
09.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
04-05-2024
12.30
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1
11-05-2024
11.00
U10 Microben D
1-1
U10 Niveau 4 R2 B1

Klassement

Verslagen

Individuele Foto

Beauprez Miel

De Boever Ellie

De Ryck Tiele

Desiere Lize

Jacobs Tijs

Perneel Marie-Alixe

Talloen Morris

Vermeersch Else

Vlamynck Matteo

Vermeersch Jan

De Boever Stijn

Desiere Wouter

Duthoo Lenie

Jacobs Lode

Trainingsuren

dinsdag 18:00-19:30 De Valkaart zaal A
woensdag 18:00-19:30 Valkaart zaal A