Ploeg

Spelers

Amiri Aref (2004)
Biltris Torin (2004)
De Cloedt Robin (2003)
Desmedt Andreas (2003)
Kesteloot Noah (2003)
Pauwels Lucas (2003)
Pirson Len (2003)
Stael Emile (2003)
Van Ovenberghe Maxim (2003)
Vangampelaere Toon (2004)
Vereecke Mauro (2004)

Medewerkers

Trainer

Ommeslag Christoph
Pauwaert Tom

Afgevaardigde

Biltris Jorge
De Cloedt Andy
Schreel Tania
Van de Cappelle Peggy
Vangampelaere Jurgen

Ploegsponsor

Het Taartenateljee

Het Taartenateljee
Dudzeelsesteenweg 391
8380 Dudzele
Tel:050 342150
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
25-08-2018
16.00
U16 Miniemen A
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
01-09-2018
14.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
08-09-2018
14.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
15-09-2018
13.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
22-09-2018
14.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
29-09-2018
16.00
U16 Miniemen A
Beker van Vlaanderen U16 Jongens Voorronde
06-10-2018
14.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
13-10-2018
13.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
21-10-2018
11.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
27-10-2018
00.00
U16 Miniemen A
Beker West-Vlaanderen U16 Jongens 1/16 finale
27-10-2018
10.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
03-11-2018
16.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
10-11-2018
14.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K

Klassement


nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
-
U16 Miniemen A
0
0
0
0

Individuele Foto

Amiri Aref

Biltris Torin

De Cloedt Robin

Desmedt Andreas

Kesteloot Noah

Pauwels Lucas

Pirson Len

Stael Emile

Van Ovenberghe Maxim

Vangampelaere Toon

Vereecke Mauro

Ommeslag Christoph Trainer

Pauwaert Tom Trainer

Biltris Jorge Afgevaardigde

De Cloedt Andy Afgevaardigde

Schreel Tania Afgevaardigde

Van de Cappelle Peggy Afgevaardigde

Vangampelaere Jurgen Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

woensdag 19.30-21.00

donderdag 18.30-20.00

vrijdag 18.30-20.00 (Koude Keuken)

Foto's