Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Adriaens Cas(2008)
Alleman Santi(2008)
Braimah Rupert(2008)
Cleeren Nellis(2009)
Cooleman Jelle(2008)
Declercq Milo(2008)
Florizoone Emile(2008)
Maes Lars(2008)
Myny Mats(2009)
Ntahondereye Omar(2008)
Puype Kobe(2008)
Vanoverbeke Milo(2009)
Vanoverbeke Noah(2009)
Walker Julyan(2008)

Medewerkers

Trainer
Blauwblomme Kurt
Boussery David
Afgevaardigde
Adriaens Stijn
Cleeren Christophe
Cooleman Jürgen
Morseau Jessica
Ntahondereye Alexander
Puype Karel
Terryn Ruth

Ploegsponsor

Interesse om sponsor te worden?
Interesse om sponsor te worden?
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
03-09-2023
11.00
U16 Miniemen A
26-78
BBC Zottegem OEFEN
09-09-2023
16.00
U16 Miniemen A
71-62
Beker van Vlaanderen U16 Poule L
17-09-2023
11.00
U16 Miniemen A
57-56
U16 Niveau 2 C
23-09-2023
16.00
U16 Miniemen A
87-79
U16 Niveau 2 C
30-09-2023
13.15
U16 Miniemen A
45-54
U16 Niveau 2 C
07-10-2023
14.30
U16 Miniemen A
49-80
U16 Niveau 2 C
21-10-2023
13.15
U16 Miniemen A
69-50
U16 Niveau 2 C
28-10-2023
15.15
U16 Miniemen A
53-81
Beker van Vlaanderen U16 Poule L
05-11-2023
15.00
U16 Miniemen A
56-57
U16 Niveau 2 C
18-11-2023
15.15
U16 Miniemen A
68-26
U16 Niveau 2 C
02-12-2023
13.00
U16 Miniemen A
71-82
U16 Niveau 2 C
03-12-2023
16.00
U16 Miniemen A
46-36
Beker van Vlaanderen U16 Poule L
06-01-2024
15.00
U16 Miniemen A
43-75
Rozenbeka Oostrozebeke OEFEN
14-01-2024
11.00
U16 Miniemen A
61-55
U16 Niveau 2 R2 B
20-01-2024
13.15
U16 Miniemen A
80-54
U16 Niveau 2 R2 B
27-01-2024
13.15
U16 Miniemen A
42-63
U16 Niveau 2 R2 B
04-02-2024
13.00
U16 Miniemen A
37-71
U16 Niveau 2 R2 B
10-02-2024
11.00
U16 Miniemen A
60-42
KBGO OEFEN
24-02-2024
14.30
U16 Miniemen A
34-82
U16 Niveau 2 R2 B
02-03-2024
13.15
U16 Miniemen A
106-66
U16 Niveau 2 R2 B
16-03-2024
15.00
U16 Miniemen A
73-49
U16 Niveau 2 R2 B
24-03-2024
11.00
U16 Miniemen A
66-58
U16 Niveau 2 R2 B
13-04-2024
15.00
U16 Miniemen A
64-52
U16 Niveau 2 R2 B
20-04-2024
13.15
U16 Miniemen A
55-45
U16 Niveau 2 R2 B
04-05-2024
17.00
U16 Miniemen A
52-77
U16 Niveau 2 R2 B
05-05-2024
13.00
U16 Miniemen A
83-64
U16 Niveau 2 R2 B

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
3
U16 Miniemen A
12
28
816
673
6
12
16
593
852

Verslagen

Individuele Foto

Adriaens Cas

Alleman Santi

Braimah Rupert

Cleeren Nellis

Cooleman Jelle

Declercq Milo

Florizoone Emile

Maes Lars

Myny Mats

Ntahondereye Omar

Puype Kobe

Vanoverbeke Milo

Vanoverbeke Noah

Walker Julyan

Blauwblomme Kurt

Boussery David

Adriaens Stijn

Cleeren Christophe

Cooleman Jürgen

Morseau Jessica

Ntahondereye Alexander

Puype Karel

Terryn Ruth

Trainingsuren

Dinsdag 18u00-19u30 (De Valkaart)
Woensdag 17:30-19u00 'De Valkaart)
Donderdag 18u30-20u00 (De Valkaart)