Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Balbaert Robbe(2014)
Boussery Siebe(2015)
Claerhout Mauro(2014)
De Jaegher Mauro(2014)
De Metter Lucas(2014)
Plasman Arnaud(2014)
Vandenkerckhove Jack(2015)
Vanhaelemeesch Jules(2014)
Willems James(2015)

Medewerkers

Trainer
Willems Kjell
Afgevaardigde
Claerhout Lander
Duysburgh Cindy
Plasman Jan

Ploegsponsor

Keurhuis
Keurhuis
Karperstraat 21
8020 Oostkamp
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
09-09-2023
13.30
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
16-09-2023
13.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
23-09-2023
09.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
30-09-2023
15.30
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
07-10-2023
13.15
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
14-10-2023
09.30
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
21-10-2023
13.30
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
28-10-2023
15.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
05-11-2023
11.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
18-11-2023
11.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
25-11-2023
13.30
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
02-12-2023
11.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
09-12-2023
10.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
16-12-2023
13.30
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 B
13-01-2024
11.15
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
20-01-2024
13.15
U10 Microben B
U10 Niveau 3 R2 B
27-01-2024
15.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
17-02-2024
15.15
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
24-02-2024
15.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
02-03-2024
09.30
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
09-03-2024
13.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
16-03-2024
15.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
23-03-2024
11.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
13-04-2024
13.00
U10 Microben B
1-1
U10 Niveau 3 R2 B
20-04-2024
09.00
U10 Microben B
U10 Niveau 3 R2 B
27-04-2024
15.00
U10 Microben B
U10 Niveau 3 R2 B
05-05-2024
13.30
U10 Microben B
U10 Niveau 3 R2 B
11-05-2024
15.00
U10 Microben B
U10 Niveau 3 R2 B

Klassement

Verslagen

Individuele Foto

Balbaert Robbe

Boussery Siebe

Claerhout Mauro

De Jaegher Mauro

De Metter Lucas

Plasman Arnaud

Vandenkerckhove Jack

Vanhaelemeesch Jules

Willems James

Willems Kjell

Claerhout Lander

Duysburgh Cindy

Plasman Jan

Trainingsuren

maandag 17:00-:18:30 De Valkaart zaal A
woensdag 15:30-17:00 De Valkaart zaal B