Ploeg

Spelers

Aneca Thibeau (2006)
Carton Amaury (2006)
Cornet Sébastien (2006)
Denaeghel Gerben (2006)
Gyselinck Niels (2006)
Nobus Damasso (2006)
Vanderhaeghen Lucas (2006)
Vandewoestyne Warre (2006)
Verhaeghe Andreas (2006)
Ysenbrandt Aaron (2006)

Medewerkers

Trainer

Sercu Johan

Afgevaardigde

Carton Serge
Denaeghel Stephaan
Gyselinck Bert
Vandenberghe Debora
Vanderhaeghen David

Ploegsponsor

Ivan Nobus

Ivan Nobus
Papenvijversstraat 15
8020 Oostkamp
Tel:050/270890
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
01-09-2018
16.00
U14 Pupillen B
41-56
Beker West-Vlaanderen U14 Gemengd Voorronde
08-09-2018
15.00
U14 Pupillen B
44-43
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
15-09-2018
14.00
U14 Pupillen B
86-31
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
22-09-2018
15.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
30-09-2018
12.30
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
07-10-2018
13.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
20-10-2018
13.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
03-11-2018
09.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
17-11-2018
14.30
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
24-11-2018
16.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
01-12-2018
13.30
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
12-01-2019
15.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
20-01-2019
09.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
26-01-2019
13.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
02-02-2019
15.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
09-02-2019
15.30
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
16-02-2019
15.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
23-02-2019
16.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
10-03-2019
12.30
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
16-03-2019
15.30
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B
30-03-2019
16.00
U14 Pupillen B
U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen B

Klassement

Individuele Foto

Aneca Thibeau

Carton Amaury

Cornet Sébastien

Denaeghel Gerben

Gyselinck Niels

Nobus Damasso

Vanderhaeghen Lucas

Vandewoestyne Warre

Verhaeghe Andreas

Ysenbrandt Aaron

Sercu Johan
Trainer

Carton Serge
Afgevaardigde

Denaeghel Stephaan
Afgevaardigde

Gyselinck Bert
Afgevaardigde

Vandenberghe Debora
Afgevaardigde

Vanderhaeghen David
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

dinsdag 19.30-21.00
donderdag 18.30-20.00 (Ridefort)

Foto's