Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Cleeren Lenn(2011)
De Ketelaere Lukas(2010)
De Lameillieure Remi(2011)
Decloedt Leon(2011)
Defloo Louca(2011)
Demey Korneel(2011)
Francois Tjenne(2011)
Laporte Rens(2011)
Pavlenko Sherii(2011)
Pniewski Nikodem(2010)
Taillieu Mathis(2011)
Van Bossele Lars(2011)

Medewerkers

Trainer
Sercu Johan
Afgevaardigde
Brouckaert Femke
Cleeren Christophe
De Ketelaere Tom
Decloedt Lieven
Pniewski Kamil

Ploegsponsor

Ivan Nobus
Ivan Nobus
Papenvijversstraat 15
8020 Oostkamp
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
03-09-2023
11.00
U14 Pupillen B
45-68
BJM-Gembas Knesselare OEFEN
16-09-2023
15.15
U14 Pupillen B
86-0
U14 Niveau 4 C1
23-09-2023
15.15
U14 Pupillen B
71-37
U14 Niveau 4 C1
30-09-2023
U14 Pupillen B
0-20AFOR
U14 Niveau 4 C1
07-10-2023
15.15
U14 Pupillen B
101-21
U14 Niveau 4 C1
14-10-2023
15.15
U14 Pupillen B
103-17
U14 Niveau 4 C1
21-10-2023
14.30
U14 Pupillen B
17-97
U14 Niveau 4 C1
04-11-2023
13.00
U14 Pupillen B
20-0BFOR
U14 Niveau 4 C1
12-11-2023
13.00
U14 Pupillen B
44-67
U14 Niveau 4 C1
18-11-2023
09.00
U14 Pupillen B
19-104
U14 Niveau 4 C1
25-11-2023
13.00
U14 Pupillen B
30-74
U14 Niveau 4 C1
13-01-2024
15.15
U14 Pupillen B
58-44
U14 Niveau 4 R2 A1
21-01-2024
10.00
U14 Pupillen B
49-74
U14 Niveau 4 R2 A1
24-02-2024
15.15
U14 Pupillen B
81-49
U14 Niveau 4 R2 A1
02-03-2024
14.00
U14 Pupillen B
39-77
U14 Niveau 4 R2 A1
09-03-2024
15.00
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1
16-03-2024
15.15
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1
23-03-2024
11.00
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1
13-04-2024
15.15
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1
21-04-2024
13.30
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1
27-04-2024
15.15
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1
05-05-2024
15.00
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1
11-05-2024
11.00
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 R2 A1

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
3
U14 Pupillen B
4
12
290
181

Verslagen

Individuele Foto

Cleeren Lenn

De Ketelaere Lukas

De Lameillieure Remi

Decloedt Leon

Defloo Louca

Demey Korneel

Francois Tjenne

Laporte Rens

Pavlenko Sherii

Pniewski Nikodem

Taillieu Mathis

Van Bossele Lars

Sercu Johan

Brouckaert Femke

Cleeren Christophe

De Ketelaere Tom

Decloedt Lieven

Pniewski Kamil

Trainingsuren

Dinsdag 18u00-19u30 (De Valkaart)
Donderdag 17u30-19u00 (De Valkaart)