Ploeg

Spelers

Algoedt Remi (2007)
Amiri Ares (2007)
De Buck Warre (2007)
Denaeghel Gerben (2006)
Llabjani Arbnor (2006)
Meulewater Thymen (2007)
Schroyens Mathis (2006)
Termote Otis (2007)
Van de Velde Keanan (2007)
Vanrenterghem Siebe (2006)
Verlinden Maxim (2007)

Medewerkers

Trainer

Sercu Johan

Afgevaardigde

Algoedt Filip
De Buck Kurt
De Fraeye Inge
Denaeghel Stephaan
Sneppe Peggy

Ploegsponsor

Ivan Nobus

Ivan Nobus
Papenvijversstraat 15
8020 Oostkamp
Tel:050/270890
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
07-09-2019
16.00
U14 Pupillen B
42-31
Beker van West-Vlaanderen U14 Gemengd Poule A
14-09-2019
13.00
U14 Pupillen B
38-24
U14 Niveau 4 C
21-09-2019
16.00
U14 Pupillen B
54-51
U14 Niveau 4 C
28-09-2019
09.00
U14 Pupillen B
19-61
U14 Niveau 4 C
05-10-2019
16.00
U14 Pupillen B
55-45
U14 Niveau 4 C
12-10-2019
17.00
U14 Pupillen B
43-53
U14 Niveau 4 C
19-10-2019
16.00
U14 Pupillen B
33-60
U14 Niveau 4 C
03-11-2019
11.00
U14 Pupillen B
58-24
Beker van West-Vlaanderen U14 Gemengd Poule A
10-11-2019
11.00
U14 Pupillen B
42-54
U14 Niveau 4 C
17-11-2019
11.00
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 C
24-11-2019
11.00
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 C
01-12-2019
09.00
U14 Pupillen B
U14 Niveau 4 C
21-12-2019
16.00
U14 Pupillen B
Beker van West-Vlaanderen U14 Gemengd Poule A

Klassement


nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
2
U14 Pupillen B
7
17
349
283

Individuele Foto

Algoedt Remi

Amiri Ares

De Buck Warre

Denaeghel Gerben

Llabjani Arbnor

Meulewater Thymen

Schroyens Mathis

Termote Otis

Van de Velde Keanan

Vanrenterghem Siebe

Verlinden Maxim

Sercu Johan
Trainer

Algoedt Filip
Afgevaardigde

De Buck Kurt
Afgevaardigde

De Fraeye Inge
Afgevaardigde

Denaeghel Stephaan
Afgevaardigde

Sneppe Peggy
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

Dinsdag 18u-19u30 zaal A
Donderdag 18u30-20u Ruddervoorde

Foto's