Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Bolle Lucas(2014)
Boterberg Stan(2015)
Braeckman Arthur(2015)
Dejonckheere Loïc(2014)
Dierickx Enora(2014)
Droogenbroot Emiel(2014)
Slabinck Sem(2015)
Vanbelleghem Jef(2014)
Wuyts Lotte(2014)

Medewerkers

Trainer
Moeyaert Maarten
Afgevaardigde
Boterberg Wim
Braeckman Bartel
Droogenbroot Wesley
Vanbelleghem Dries
Wuyts Bart

Ploegsponsor

Interesse om sponsor te worden?
Interesse om sponsor te worden?
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
02-09-2023
09.00
U10 Microben A
1-1
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele OEFEN
09-09-2023
11.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
16-09-2023
13.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
24-09-2023
13.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
01-10-2023
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
14-10-2023
13.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
21-10-2023
10.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
29-10-2023
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
12-11-2023
15.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
25-11-2023
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
02-12-2023
14.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
09-12-2023
15.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
16-12-2023
13.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 A
13-01-2024
13.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
20-01-2024
10.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
27-01-2024
13.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
03-02-2024
15.30
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
10-02-2024
13.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
24-02-2024
11.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
03-03-2024
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
09-03-2024
13.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
17-03-2024
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
23-03-2024
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
13-04-2024
09.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
21-04-2024
11.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
28-04-2024
13.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A
04-05-2024
12.00
U10 Microben A
1-1
U10 Niveau 3 R2 A

Klassement

Verslagen

    Individuele Foto

    Bolle Lucas

    Boterberg Stan

    Braeckman Arthur

    Dejonckheere Loïc

    Dierickx Enora

    Droogenbroot Emiel

    Slabinck Sem

    Vanbelleghem Jef

    Wuyts Lotte

    Moeyaert Maarten

    Boterberg Wim

    Braeckman Bartel

    Droogenbroot Wesley

    Vanbelleghem Dries

    Wuyts Bart

    Trainingsuren

    maandag 17:00-:18:30 De Valkaart zaal A
    woensdag 15:30-17:00 De Valkaart zaal B