Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Balanga Jonathan(1994)
De Bel Emile(2005)
De Waele Adiel(2000)
Devynck Emile(2005)
Dewitte Rune(2004)
Dieltiens Gil(2002)
Geldhof Wim(1999)
Gyssels Stef(2003)
Janssen Arthur(2000)
Knockaert Maarten(2005)
Leon McFarlane(2004)
Van Ravensteijn Rens(1995)
Vermoesen Joeri(1993)
Zutterman Stijn(1995)

Medewerkers

HeadCoach
Major Gerrit
Assistent-Coach
Willems Kjell
Manager Eerste Ploeg
Meulebrouck Philip
Medewerker
Noe Christine
24s operator
Claeys Julien
Afgevaardigde
Herpoel Eddy
Scouting
De Waele Lieven
Zutterman Kurt
Terreinafgevaardigde
Noe Dany
Kinesist
Desmet Jos
Ryheul Louis

Ploegsponsor

Devoxx
Devoxx
Lijsterbessendreef 1
8020 OOSTKAMP
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
12-08-2023
20.30
Seniors One
65-96
Panters Baasrode OEFEN
19-08-2023
20.30
Seniors One
80-88
Beker van België Heren - Poule C
26-08-2023
20.30
Seniors One
79-69
Beker van België Heren - Poule C
27-08-2023
14.30
Seniors One
71-75
Beker van België Heren - Poule C
31-08-2023
20.30
Seniors One
63-88
BC Black Boys Erpe-Mere OEFEN
03-09-2023
16.00
Seniors One
82-100
Beker van België Heren - Poule C
09-09-2023
20.30
Seniors One
91-56
KBBC Oostkamp OEFEN
16-09-2023
20.30
Seniors One
69-95
KBBC Oostkamp OEFEN
24-09-2023
15.30
Seniors One
77-84
Top Division Men 2B
30-09-2023
20.30
Seniors One
83-69
Top Division Men 2B
07-10-2023
20.00
Seniors One
61-67
Top Division Men 2B
14-10-2023
20.30
Seniors One
94-93
Top Division Men 2B
21-10-2023
20.15
Seniors One
85-86
Top Division Men 2B
27-10-2023
20.30
Seniors One
71-83
Top Division Men 2B
01-11-2023
17.00
Seniors One
69-47
Beker van Vlaanderen Heren 1/16 Finale
04-11-2023
20.30
Seniors One
101-77
Top Division Men 2B
18-11-2023
20.30
Seniors One
92-52
Top Division Men 2B
26-11-2023
17.00
Seniors One
76-89
Top Division Men 2B
09-12-2023
20.30
Seniors One
107-83
Top Division Men 2B
15-12-2023
21.00
Seniors One
78-65
Top Division Men 2B
06-01-2024
20.30
Seniors One
76-81
Top Division Men 2B
13-01-2024
20.30
Seniors One
98-77
Top Division Men 2B
20-01-2024
20.30
Seniors One
93-61
Top Division Men 2B
27-01-2024
20.30
Seniors One
73-63
Top Division Men 2B
04-02-2024
15.30
Seniors One
91-76
Top Division Men 2B
17-02-2024
20.30
Seniors One
89-68
Top Division Men 2B
25-02-2024
15.00
Seniors One
80-67
Top Division Men 2B
02-03-2024
20.30
Seniors One
97-86
Top Division Men 2B
09-03-2024
20.15
Seniors One
76-92
Top Division Men 2B
16-03-2024
20.30
Seniors One
96-81
Top Division Men 2B
23-03-2024
19.00
Seniors One
82-86
Top Division Men 2B
06-04-2024
21.00
Seniors One
58-74
Top Division Men 2B
13-04-2024
20.30
Seniors One
85-84
Top Division Men 2B
20-04-2024
20.15
Seniors One
71-83
Top Division Men 2B
27-04-2024
20.30
Seniors One
88-65
Top Division Men 2B
09-05-2024
17.00
Seniors One
68-71
Top Division Men 2 PLAYOFFS Halve finale
11-05-2024
20.30
Seniors One
68-60
Top Division Men 2 PLAYOFFS Halve finale
18-05-2024
20.30
Seniors One
101-90
Top Division Men 2 PLAYOFFS finale
20-05-2024
15.30
Seniors One
95-81
Top Division Men 2 PLAYOFFS finale
02-11-2024
Seniors One
Beker van Vlaanderen Heren 1/16 Finale

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
1
Seniors One
26
72
2229
1941
4
26
60
2010
1902
5
26
56
2131
1964
8
26
52
1935
1860
11
26
42
1913
2018

Verslagen

    Individuele Foto

    Balanga Jonathan

    De Bel Emile

    De Waele Adiel

    Devynck Emile

    Dewitte Rune

    Dieltiens Gil

    Geldhof Wim

    Gyssels Stef

    Janssen Arthur

    Knockaert Maarten

    Leon McFarlane

    Van Ravensteijn Rens

    Vermoesen Joeri

    Zutterman Stijn

    Major Gerrit

    Willems Kjell

    Meulebrouck Philip

    Noe Christine

    Claeys Julien

    Herpoel Eddy

    De Waele Lieven

    Zutterman Kurt

    Noe Dany

    Desmet Jos

    Ryheul Louis

    Trainingsuren

    Maandag 19u30-21u00 (De Valkaart)
    Dinsdag 19u30-21u00 (De Valkaart)
    Donderdag 19u00-21u00 (De Valkaart)