Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Berquin Cedric(1989)
Dauti Artan(1990)
Debrock Jorn(1994)
Dewitte Rune(2004)
Janssen Arthur(2000)
Lambrecht Sam(1999)
Leon McFarlane(2004)
Lhote Laurent(1984)
Robijns Jules(1993)
Vandenabeele Jarne(2002)
Vanthournout Giel(1996)
Zutterman Stijn(1995)

Medewerkers

HeadCoach
Major Gerrit
Manager Eerste Ploeg
Meulebrouck Philip
Medewerker
Noe Christine
Afgevaardigde
Herpoel Eddy
Scouting
Berquin Yvan
Terreinafgevaardigde
Noe Dany

Ploegsponsor

Devoxx
Devoxx
Lijsterbessendreef 1
8020 OOSTKAMP
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
13-08-2022
20.45
Seniors One
77-86
SKT Ieper OEFEN
20-08-2022
20.45
Seniors One
68-72
Beker van België Heren - Poule A
23-08-2022
20.00
Seniors One
20-0BFOR
Basket Belgium OEFENW. Men
27-08-2022
20.45
Seniors One
91-64
Beker van België Heren - Poule A
03-09-2022
20.30
Seniors One
86-76
Beker van België Heren - Poule A
11-09-2022
15.30
Seniors One
76-65
Beker van België Heren - Poule A
17-09-2022
20.45
Seniors One
104-98
Top Division Men 2A
22-09-2022
20.45
Seniors One
DFOR
Racing Brugge OEFEN
23-09-2022
21.00
Seniors One
75-94
Beker van België Heren - 1/16e finale
01-10-2022
20.45
Seniors One
84-82
Top Division Men 2A
08-10-2022
20.00
Seniors One
Top Division Men 2A
15-10-2022
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
22-10-2022
17.00
Seniors One
Top Division Men 2A
29-10-2022
Seniors One
Beker van Vlaanderen Heren 1/16 Finale
05-11-2022
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
12-11-2022
20.15
Seniors One
Top Division Men 2A
19-11-2022
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
26-11-2022
20.15
Seniors One
Top Division Men 2A
11-12-2022
15.30
Seniors One
Top Division Men 2A
17-12-2022
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
14-01-2023
21.00
Seniors One
Top Division Men 2A
21-01-2023
20.30
Seniors One
Top Division Men 2A
28-01-2023
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
04-02-2023
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
11-02-2023
20.30
Seniors One
Top Division Men 2A
25-02-2023
20.30
Seniors One
Top Division Men 2A
04-03-2023
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
11-03-2023
20.30
Seniors One
Top Division Men 2A
18-03-2023
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
25-03-2023
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
31-03-2023
21.00
Seniors One
Top Division Men 2A
22-04-2023
20.30
Seniors One
Top Division Men 2A
29-04-2023
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
06-05-2023
20.45
Seniors One
Top Division Men 2A
12-05-2023
21.00
Seniors One
Top Division Men 2A

Klassement

Verslagen

Individuele Foto

Berquin Cedric

Dauti Artan

Debrock Jorn

Dewitte Rune

Janssen Arthur

Lambrecht Sam

Leon McFarlane

Lhote Laurent

Robijns Jules

Vandenabeele Jarne

Vanthournout Giel

Zutterman Stijn

Major Gerrit

Meulebrouck Philip

Noe Christine

Herpoel Eddy

Berquin Yvan

Noe Dany

Trainingsuren

Maandag 19u30-21u00 (De Valkaart)
Dinsdag 19u30-21u00 (De Valkaart)
Donderdag 19u00-21u00 (De Valkaart)