U16 – Miniemen B

Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Decraemer Remi(2009)
Decuypere Bas(2009)
Dupon Djenté(2008)
Geeraert Seth(2009)
Hubert Bastian(2009)
Neshev Noan(2009)
Sevenhant Lars(2009)
Van Bossele Mathias(2009)
Van Reybrouck Bas (2009)
Vandemoortele Jules(2009)
Vantilborgh Alec(2008)

Medewerkers

Trainer
De Buck Kurt
Afgevaardigde
Ackaert Leen
Anthierens Anne-Mie
Brouckaert Femke
Geeraert Tommy
Hubert Ben
Sevenhant Benny
Vandemoortele Stefan
Vansteeger Delphine

Ploegsponsor

Gheysen Printing
Gheysen Printing
Schooldreef 50
8020 OOSTKAMP
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
19-08-2023
14.00
U16 Miniemen B
23-96
KBBC Oostkamp OEFEN
25-08-2023
18.00
U16 Miniemen B
53-50
Avanti Brugge 2015 OEFEN
26-08-2023
14.00
U16 Miniemen B
79-20
KBBC Oostkamp OEFEN
09-09-2023
09.00
U16 Miniemen B
106-40
Beker van West-Vlaanderen U16 Jongens Poule C
17-09-2023
09.00
U16 Miniemen B
62-58
U16 Niveau 3 A
23-09-2023
13.00
U16 Miniemen B
33-98
U16 Niveau 3 A
30-09-2023
09.00
U16 Miniemen B
83-29
U16 Niveau 3 A
07-10-2023
13.00
U16 Miniemen B
35-74
U16 Niveau 3 A
14-10-2023
09.00
U16 Miniemen B
115-31
U16 Niveau 3 A
21-10-2023
15.00
U16 Miniemen B
41-49
U16 Niveau 3 A
28-10-2023
15.00
U16 Miniemen B
59-62
Beker van West-Vlaanderen U16 Jongens Poule C
04-11-2023
15.00
U16 Miniemen B
32-95
U16 Niveau 3 A
12-11-2023
13.00
U16 Miniemen B
86-35
U16 Niveau 3 A
18-11-2023
15.30
U16 Miniemen B
60-38
U16 Niveau 3 A
25-11-2023
15.00
U16 Miniemen B
45-90
U16 Niveau 3 A
14-01-2024
16.00
U16 Miniemen B
36-85
U16 Niveau 4 R2 A
21-01-2024
11.00
U16 Miniemen B
50-68
U16 Niveau 4 R2 A
10-02-2024
09.00
U16 Miniemen B
44-67
U16 Niveau 4 R2 A
18-02-2024
13.00
U16 Miniemen B
50-73
U16 Niveau 4 R2 A
24-02-2024
13.15
U16 Miniemen B
61-51
U16 Niveau 4 R2 A
02-03-2024
13.00
U16 Miniemen B
44-79
U16 Niveau 4 R2 A
16-03-2024
13.00
U16 Miniemen B
73-38
U16 Niveau 4 R2 A
23-03-2024
13.00
U16 Miniemen B
84-46
U16 Niveau 4 R2 A
30-03-2024
13.15
U16 Miniemen B
93-40
U16 Niveau 4 R2 A
13-04-2024
13.15
U16 Miniemen B
116-29
U16 Niveau 4 R2 A
27-04-2024
13.00
U16 Miniemen B
50-75
U16 Niveau 4 R2 A
05-05-2024
09.00
U16 Miniemen B
83-68
U16 Niveau 4 R2 A

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
1
U16 Miniemen B
12
36
957
546

Verslagen

Individuele Foto

Decraemer Remi

Decuypere Bas

Dupon Djenté

Geeraert Seth

Hubert Bastian

Neshev Noan

Sevenhant Lars

Van Bossele Mathias

Van Reybrouck Bas

Vandemoortele Jules

Vantilborgh Alec

De Buck Kurt

Ackaert Leen

Anthierens Anne-Mie

Brouckaert Femke

Geeraert Tommy

Hubert Ben

Sevenhant Benny

Vandemoortele Stefan

Vansteeger Delphine

Trainingsuren

Maandag 17u30-19u00 (Ridefort)
Dinsdag 18u00-19u30 (Facet)
Vrijdag 17u00-18u30 (De Valkaart)