Ploeg

Spelers

Baekeland Maurice (2010)
De Grande Bavo (2010)
Gernaey Casper (2010)
Nieuwland Jannes (2010)
Pniewski Nikodem (2010)
Provost Kobe (2010)
Schelstraete Kobe (2010)
Seaux Kobe (2010)
Van Poucke Casimir (2010)
Vandecasteele Matthijs (2010)
Vandenberghe Emiel (2010)
Vanderhaeghen Ward (2010)
Vandewiele Matteo (2010)
Verlinden Xander (2010)

Medewerkers

Trainer

De Buck Pascal
Schelstraete Thierry

Afgevaardigde

Smets Lieselotte
Vanderhaeghen David
Verlinden Kenneth

Ploegsponsor

Interesse om sponsor

Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:050/827012
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
23-09-2018
11.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
30-09-2018
11.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
06-10-2018
15.30
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
13-10-2018
09.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
20-10-2018
15.30
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
04-11-2018
09.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
10-11-2018
09.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
18-11-2018
09.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
24-11-2018
15.30
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
02-12-2018
13.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
08-12-2018
11.00
U10 Microben B
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
15-12-2018
15.30
U10 Microben B
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
12-01-2019
17.00
U10 Microben B
U10 Gem West-Vlaanderen R1C
19-01-2019
15.30
U10 Microben B
U10 Gem West-Vlaanderen R1C

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
09-09-2018
09.00
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
15-09-2018
13.30
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
23-09-2018
09.00
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
29-09-2018
13.30
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
07-10-2018
09.00
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
03-11-2018
14.00
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
17-11-2018
11.30
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
24-11-2018
09.00
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
02-12-2018
09.00
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
08-12-2018
13.30
U10 Microben B/C
1-1
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
16-12-2018
15.45
U10 Microben B/C
U10 Gem West-Vlaanderen R1E
19-01-2019
10.15
U10 Microben B/C
U10 Gem West-Vlaanderen R1E

Klassement

Individuele Foto

Baekeland Maurice

De Grande Bavo

Nieuwland Jannes

Pniewski Nikodem

Provost Kobe

Schelstraete Kobe

Seaux Kobe

Van Poucke Casimir

Vandecasteele Matthijs

Vandenberghe Emiel

Vanderhaeghen Thibaud

Vanderhaeghen Ward

Vandewiele Matteo

De Buck Pascal
Trainer

Schelstraete Thierry
Trainer

Smets Lieselotte
Afgevaardigde

Vanderhaeghen David
Afgevaardigde

Verlinden Kenneth
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

woe.17.00-18.30 (KTA)
dond 17.00-18.30

Foto's