Ploeg

Spelers

Amiri Aref (2004)
Caesemaeker Jens (2005)
Claeys Remy (2005)
Cornelissis Simon (2005)
De Bel Emile (2005)
Desmit Emiel (2004)
Dewitte Rune (2004)
Knockaert Maarten (2005)
Vandenbroucke Indra (2004)
Vangampelaere Toon (2004)
Vereecke Mauro (2004)

Medewerkers

Trainer

Major Gerrit
Ommeslag Christoph

Afgevaardigde

Caesemaeker Kevin
Cornelissis Michiel
Debree Wendy
Van de Cappelle Peggy
Vandenbroucke Bart
Vangampelaere Jurgen

Ploegsponsor

Het Taartenateljee

Het Taartenateljee
Dudzeelsesteenweg 391
8380 Dudzele
Tel:050 342150
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
11-08-2019
10.45
U16 Miniemen A
122-57
Crelan Okapi Aalstar OEFEN
24-08-2019
14.30
U16 Miniemen A
41-58
Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk OEFEN
31-08-2019
16.30
U16 Miniemen A
30-104
U16 Niveau 2 A
08-09-2019
09.00
U16 Miniemen A
81-72
U16 Niveau 2 A
21-09-2019
12.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
29-09-2019
11.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
05-10-2019
12.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
12-10-2019
13.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
13-10-2019
09.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
19-10-2019
13.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
26-10-2019
12.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
02-11-2019
12.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
09-11-2019
12.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
16-11-2019
10.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
23-11-2019
12.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A
30-11-2019
13.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 A

Klassement

Individuele Foto

Amiri Aref

Caesemaeker Jens

Claeys Remy

Cornelissis Simon

De Bel Emile

Desmit Emiel

Dewitte Rune

Knockaert Maarten

Vandenbroucke Indra

Vangampelaere Toon

Vereecke Mauro

Major Gerrit
Trainer

Ommeslag Christoph
Trainer

Caesemaeker Kevin
Afgevaardigde

Cornelissis Michiel
Afgevaardigde

Debree Wendy
Afgevaardigde

Van de Cappelle Peggy
Afgevaardigde

Vandenbroucke Bart
Afgevaardigde

Vangampelaere Jurgen
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

dinsdag 18u-19u30 zaal C
woensdag 18u-19u30 zaal A
vrijdag 18u30-20u zaal C

Foto's