Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Adriaens Cas(2008)
Algoedt Remi(2007)
Amiri Ares(2007)
Braimah Rupert(2008)
Cooleman Jelle(2008)
Declercq Milo(2008)
Florizoone Emile(2008)
Hutsebaut Nicola(2007)
Ntahondereye Omar(2008)
Puype Kobe(2008)
Vincke Nand(2007)
Walker Julyan(2008)

Medewerkers

Trainer
Blauwblomme Kurt
Boussery David
Afgevaardigde
Adriaens Stijn
Algoedt Filip
Cooleman Jürgen
Morseau Jessica
Puype Karel
Terryn Ruth
Vincke Christoph

Ploegsponsor

Gheysen Printing
Gheysen Printing
Schooldreef 50
8020 OOSTKAMP
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
27-08-2022
11.00
U16 Miniemen A
82-56
BBC Falco Gent OEFEN
03-09-2022
09.00
U16 Miniemen A
69-40
KBGO OEFEN
11-09-2022
14.00
U16 Miniemen A
126-23
Beker van Vlaanderen U16 Poule E
24-09-2022
13.30
U16 Miniemen A
60-69
U16 Niveau 2 B
01-10-2022
15.00
U16 Miniemen A
90-27
U16 Niveau 2 B
08-10-2022
13.30
U16 Miniemen A
76-46
U16 Niveau 2 B
16-10-2022
11.00
U16 Miniemen A
77-52
U16 Niveau 2 B
29-10-2022
15.00
U16 Miniemen A
47-76
Beker van Vlaanderen U16 Poule E
05-11-2022
13.30
U16 Miniemen A
44-69
U16 Niveau 2 B
13-11-2022
15.00
U16 Miniemen A
58-60
U16 Niveau 2 B
19-11-2022
13.30
U16 Miniemen A
46-89
U16 Niveau 2 B
26-11-2022
14.30
U16 Miniemen A
65-35
U16 Niveau 2 B
03-12-2022
13.30
U16 Miniemen A
26-111
Beker van Vlaanderen U16 Poule E
07-01-2023
11.00
U16 Miniemen A
68-70
U16 Niveau 2 R2 B
14-01-2023
13.30
U16 Miniemen A
62-48
U16 Niveau 2 R2 B
21-01-2023
13.30
U16 Miniemen A
56-69
U16 Niveau 2 R2 B
04-02-2023
16.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
11-02-2023
16.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
26-02-2023
13.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
04-03-2023
13.30
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
19-03-2023
14.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
25-03-2023
13.30
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
01-04-2023
13.30
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
22-04-2023
17.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
29-04-2023
13.30
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
06-05-2023
12.00
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B
13-05-2023
13.30
U16 Miniemen A
U16 Niveau 2 R2 B

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
4
U16 Miniemen A
3
7
188
185

Verslagen

Individuele Foto

Adriaens Cas

Algoedt Remi

Amiri Ares

Braimah Rupert

Cooleman Jelle

Declercq Milo

Florizoone Emile

Hutsebaut Nicola

Ntahondereye Omar

Puype Kobe

Vincke Nand

Walker Julyan

Blauwblomme Kurt

Boussery David

Adriaens Stijn

Algoedt Filip

Cooleman Jürgen

Morseau Jessica

Puype Karel

Terryn Ruth

Vincke Christoph

Trainingsuren

Maandag 19u00-20u30 (Ridefort)
Dinsdag 18u00-19u30 (De Valkaart)
Donderdag 18u30-20u00 (De Valkaart)