Ploeg

Spelers

Amiri Aref (2004)
Biltris Torin (2004)
De Cloedt Robin (2003)
De Lille Strubbe Yaro (2004)
Desmedt Andreas (2003)
Desmit Emiel (2004)
Kesteloot Noah (2003)
Pauwels Lucas (2003)
Pirson Len (2003)
Stael Emile (2003)
Vangampelaere Toon (2004)
Vereecke Mauro (2004)

Medewerkers

Trainer

Ommeslag Christoph
Pauwaert Tom

Afgevaardigde

Biltris Jorge
De Cloedt Andy
Schreel Tania
Van de Cappelle Peggy
Vangampelaere Jurgen

Ploegsponsor

Het Taartenateljee

Het Taartenateljee
Dudzeelsesteenweg 391
8380 Dudzele
Tel:050 342150
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
25-08-2018
16.00
U16 Miniemen A
70-44
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
01-09-2018
14.00
U16 Miniemen A
81-50
U16 Jongens Landelijk R1 K
08-09-2018
14.00
U16 Miniemen A
82-52
U16 Jongens Landelijk R1 K
15-09-2018
13.00
U16 Miniemen A
75-43
U16 Jongens Landelijk R1 K
22-09-2018
14.00
U16 Miniemen A
46-129
U16 Jongens Landelijk R1 K
29-09-2018
16.00
U16 Miniemen A
70-77
Beker van Vlaanderen U16 Jongens Voorronde
06-10-2018
14.00
U16 Miniemen A
90-47
U16 Jongens Landelijk R1 K
07-10-2018
11.00
U16 Miniemen A
99-74
U16 Jongens Landelijk R1 K
21-10-2018
11.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
27-10-2018
10.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
28-10-2018
09.00
U16 Miniemen A
Beker West-Vlaanderen U16 Jongens 1/16 finale
03-11-2018
16.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K
10-11-2018
14.00
U16 Miniemen A
U16 Jongens Landelijk R1 K

Klassement


nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
4
U16 Miniemen A
6
12
416
452

Individuele Foto

Amiri Aref

Biltris Torin

De Cloedt Robin

De Lille Strubbe Yaro

Desmedt Andreas

Desmit Emiel

Kesteloot Noah

Pauwels Lucas

Pirson Len

Stael Emile

Vangampelaere Toon

Vereecke Mauro

Ommeslag Christoph
Trainer

Pauwaert Tom
Trainer

Biltris Jorge
Afgevaardigde

De Cloedt Andy
Afgevaardigde

Schreel Tania
Afgevaardigde

Van de Cappelle Peggy
Afgevaardigde

Vangampelaere Jurgen
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

woensdag 19.30-21.00

donderdag 18.30-20.00

vrijdag 18.30-20.00 (Koude Keuken)

Foto's