U16 – Miniemen B

Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Alleman Santi(2008)
Beyen Lars(2008)
De Gendt Abel(2008)
Demon Kenzo(2008)
Dupon Djenté(2008)
Hayot Seppe(2007)
Heyneman Mathias(2007)
Sabasnasvili Saba(2008)
Schroyens Mathis(2006)
Schroyens Mathis(2006)
Termote Otis(2007)
Timmermans Miko(2008)
Vansimaeys Edgar(2007)
Vantilborgh Alec(2008)

Medewerkers

Trainer
Hayot Dominique
Marote Franklin
Afgevaardigde
Anthierens Anne-Mie
De Saffel Elfriede
Sneppe Peggy

Ploegsponsor

Gheysen Printing
Gheysen Printing
Schooldreef 50
8020 OOSTKAMP
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
10-09-2022
13.30
U16 Miniemen B
24-71
Beker van West-Vlaanderen U16 Jongens Poule C
17-09-2022
15.30
U16 Miniemen B
50-28
U16 Niveau 4 A
24-09-2022
17.00
U16 Miniemen B
38-52
U16 Niveau 4 A
01-10-2022
15.30
U16 Miniemen B
71-18
U16 Niveau 4 A
08-10-2022
15.30
U16 Miniemen B
29-62
U16 Niveau 4 A
15-10-2022
15.30
U16 Miniemen B
38-39
U16 Niveau 4 A
22-10-2022
17.00
U16 Miniemen B
17-38
U16 Niveau 4 A
29-10-2022
17.00
U16 Miniemen B
88-17
Beker van West-Vlaanderen U16 Jongens Poule C
05-11-2022
10.45
U16 Miniemen B
37-39
U16 Niveau 4 A
12-11-2022
15.00
U16 Miniemen B
48-28
U16 Niveau 4 A
19-11-2022
13.30
U16 Miniemen B
23-54
U16 Niveau 4 A
26-11-2022
15.30
U16 Miniemen B
37-32
U16 Niveau 4 A
14-01-2023
15.30
U16 Miniemen B
49-37
U16 Niveau 4 R2 A
21-01-2023
15.30
U16 Miniemen B
42-64
U16 Niveau 4 R2 A
04-02-2023
17.00
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
11-02-2023
13.30
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
04-03-2023
15.30
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
11-03-2023
09.00
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
19-03-2023
11.00
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
25-03-2023
15.30
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
01-04-2023
15.30
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
23-04-2023
11.00
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
06-05-2023
13.30
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A
13-05-2023
15.30
U16 Miniemen B
U16 Niveau 4 R2 A

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
4
U16 Miniemen B
2
4
91
101

Verslagen

Individuele Foto

Alleman Santi

Beyen Lars

De Gendt Abel

Demon Kenzo

Dupon Djenté

Hayot Seppe

Heyneman Mathias

Sabasnasvili Saba

Schroyens Mathis

Schroyens Mathis

Termote Otis

Timmermans Miko

Vansimaeys Edgar

Vantilborgh Alec

Hayot Dominique

Marote Franklin

Anthierens Anne-Mie

De Saffel Elfriede

Sneppe Peggy

Trainingsuren

Maandag 18u00-19u30 (De Valkaart)
Donderdag 17u30-19u00 (KTA)