U16 – Miniemen B

Slide background

Ploeg

Spelers

Algoedt Pepijn (2004)
De Ruijter Levi (2004)
Dyserinck Maarten (2004)
Hugue Kevin (2004)
Maenhout Tristan (2004)
Ntahondereye Milo (2005)
Ryckebusch Kobe (2004)
Van Gerven Thomas (2005)
Vanderbruggen Xander (2004)
Vandermeersch Cas (2004)
Vanhee Dante (2004)

Medewerkers

Trainer

De Buck Kurt

Afgevaardigde

Algoedt Filip
Dyserinck Kurt
Ryckebusch Johan
Van Gerven Valerie
Van Hee Vicky
Vanhee Peter

Ploegsponsor

Bouwwerken Maenhaut

Bouwwerken Maenhaut
Boudewijnlaan 2a
8020 OOSTKAMP
Tel:0479/239890
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
18-08-2020
19.00
U 16 Miniemen B
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
22-08-2020
13.30
U 16 Miniemen B
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
29-08-2020
16.00
U 16 Miniemen B
Beker van West-Vlaanderen U16 Jongens Poule F
05-09-2020
13.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
12-09-2020
17.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
19-09-2020
13.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
26-09-2020
15.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
03-10-2020
11.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
10-10-2020
16.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
17-10-2020
12.45
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
25-10-2020
09.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
31-10-2020
U 16 Miniemen B
Beker van West-Vlaanderen U16 Jongens Poule F
15-11-2020
09.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
21-11-2020
16.00
U 16 Miniemen B
U16 Niveau 3 B
28-11-2020
12.00
U 16 Miniemen B
Beker van West-Vlaanderen U16 Jongens Poule F

Klassement

Individuele Foto

Algoedt Pepijn

De Ruijter Levi

Dyserinck Maarten

Hugue Kevin

Maenhout Tristan

Ntahondereye Milo

Ryckebusch Kobe

Van Gerven Thomas

Vanderbruggen Xander

Vandermeersch Cas

Vanhee Dante

De Buck Kurt
Trainer

Algoedt Filip
Afgevaardigde

Dyserinck Kurt
Afgevaardigde

Ryckebusch Johan
Afgevaardigde

Van Gerven Valerie
Afgevaardigde

Van Hee Vicky
Afgevaardigde

Vanhee Peter
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

Maandag 19u-20u30 Ruddervoorde
Donderdag 18u30-20u Varens

Foto's