Ploeg

Spelers

Dupon Djenté (2008)
Florizoone Emile (2008)
Meulewater Thymen (2007)
Nieuwland Jasper (2007)
Puype Kobe (2008)
Rombaux Yonander (2008)
Schroyens Mathis (2006)
Sevenhant Noah (2008)
Steelandt Ward (2008)
Termote Otis (2007)
Vantilborgh Alec (2008)
Verlinden Maxim (2007)

Medewerkers

Trainer

Vanhauter Dany
Vanhauter Kevin

Afgevaardigde

Anthierens Anne-Mie
Puype Karel
Sneppe Peggy

Ploegsponsor

Interesse om sponsor

Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:050/827012
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
01-09-2018
09.00
U12 Benjamins B
109-21
Beker West-Vlaanderen U12 Gemengd Voorronde
08-09-2018
09.00
U12 Benjamins B
19-62
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
15-09-2018
13.00
U12 Benjamins B
46-53
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
22-09-2018
14.00
U12 Benjamins B
36-40
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
06-10-2018
13.00
U12 Benjamins B
33-23
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
13-10-2018
10.30
U12 Benjamins B
41-43
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
20-10-2018
13.00
U12 Benjamins B
39-63
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
04-11-2018
09.00
U12 Benjamins B
18-70
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
10-11-2018
13.00
U12 Benjamins B
32-38
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
17-11-2018
09.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
25-11-2018
09.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
01-12-2018
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
05-01-2019
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
12-01-2019
11.30
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
19-01-2019
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
02-02-2019
15.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
09-02-2019
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
16-02-2019
15.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
23-02-2019
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
09-03-2019
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
16-03-2019
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
30-03-2019
14.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
06-04-2019
14.30
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C

Klassement

Individuele Foto

Dupon Djenté

Florizoone Emile

Meulewater Thymen

Nieuwland Jasper

Puype Kobe

Rombaux Yonander

Schroyens Mathis

Sevenhant Noah

Steelandt Ward

Termote Otis

Vantilborgh Alec

Verlinden Maxim

Vanhauter Dany
Trainer

Vanhauter Kevin
Trainer

Anthierens Anne-Mie
Afgevaardigde

Puype Karel
Afgevaardigde

Sneppe Peggy
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

dinsdag 18.00-19.30
vrijdag 17.00-18.30

Foto's