Slide background
Slide background

Ploeg

Spelers

Algoedt Remi (2007)
Amiri Ares (2007)
Appelmans Karel (2007)
De Buck Warre (2007)
De Volder Jenthe (2008)
Meulewater Thymen (2007)
Rotsaert Jules (2009)
Schroyens Mathis (2006)
Termote Otis (2007)
Verraes Axelle (2007)
Ysenbrandt Tristan (2008)

Medewerkers

Trainer

De Buck Kurt

Afgevaardigde

Algoedt Filip
De Fraeye Inge
Sneppe Peggy
Ysenbrandt Johan

Ploegsponsor

Interesse om sponsor

Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:050/827012
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
19-08-2017
10.00
U12 Benjamins B
111-15
Beker West-Vlaanderen U12 Gemengd Voorronde
02-09-2017
13.00
U12 Benjamins B
39-56
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
09-09-2017
15.00
U12 Benjamins B
55-33
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
16-09-2017
13.00
U12 Benjamins B
47-41
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
23-09-2017
13.00
U12 Benjamins B
27-55
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
30-09-2017
17.00
U12 Benjamins B
48-44
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
07-10-2017
14.30
U12 Benjamins B
76-49
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
14-10-2017
13.00
U12 Benjamins B
24-110
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
21-10-2017
09.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
12-11-2017
11.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
18-11-2017
15.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
25-11-2017
15.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
06-01-2018
14.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
13-01-2018
15.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
21-01-2018
14.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
03-02-2018
15.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
10-02-2018
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
18-02-2018
11.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
24-02-2018
15.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
17-03-2018
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
24-03-2018
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
07-04-2018
13.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C
14-04-2018
11.00
U12 Benjamins B
U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C

Klassement

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

dinsdag 18.00-19.30
vrijdag 17.00-18.30

Foto's