Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Baekeland Maurice(2010)
Ballegeer Tiemen(2012)
Demey Korneel(2011)
Gernaey Casper(2010)
Plasman Mathis(2011)
Schelstraete Kobe(2010)
Seaux Kobe(2010)
Vanderhaeghen Ward(2010)
Vandewiele Matteo(2010)
Vanronsele Elias(2012)
Verraes Tymen(2009)

Medewerkers

Trainer
De Bel Piet
Maertens Eddy
Afgevaardigde
Daper Claudia
Haesaert Ilse
Plasman Jan
Vanderhaeghen David
Vandewiele Kevin
Verraes Frank

Ploegsponsor

Interesse om sponsor
Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
04-09-2021
13.00
U12 Benjamins A
19-84
U12 Niveau 3 A
11-09-2021
17.00
U12 Benjamins A
29-69
U12 Niveau 3 A
18-09-2021
11.00
U12 Benjamins A
82-44
U12 Niveau 3 A
26-09-2021
09.00
U12 Benjamins A
60-41
U12 Niveau 3 A
02-10-2021
13.00
U12 Benjamins A
51-42
U12 Niveau 3 A
09-10-2021
13.00
U12 Benjamins A
51-43
U12 Niveau 3 A
16-10-2021
09.30
U12 Benjamins A
101-22
U12 Niveau 3 A
23-10-2021
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
30-10-2021
10.00
U12 Benjamins A
Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule B
06-11-2021
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
13-11-2021
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
21-11-2021
09.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
27-11-2021
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
04-12-2021
09.15
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
11-12-2021
13.00
U12 Benjamins A
Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule B
18-12-2021
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
08-01-2022
11.00
U12 Benjamins A
Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule B

Klassement

Verslagen

Individuele Foto

Baekeland Maurice

Ballegeer Tiemen

Demey Korneel

Gernaey Casper

Plasman Mathis

Schelstraete Kobe

Seaux Kobe

Vanderhaeghen Ward

Vandewiele Matteo

Vanronsele Elias

Verraes Tymen

De Bel Piet

Maertens Eddy

Daper Claudia

Haesaert Ilse

Plasman Jan

Vanderhaeghen David

Vandewiele Kevin

Verraes Frank

Trainingsuren

Dinsdag 18u30-20u00 (Boudewijnschool)
Donderdag 17u00-18u30 (De Valkaart)
Vrijdag 17u00-18u30 (De Valkaart)