Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Ballegeer Tiemen(2012)
De Groote Mathias(2011)
Decloedt Leon(2011)
Devynck Rémi(2011)
Hubert Finn(2011)
Louwyck Bram(2011)
Taillieu Mathis(2011)
Vandemoortele Léon(2012)
Vanhevel Briek(2011)
Wuyts Kobe(2011)

Medewerkers

Trainer
De Bel Piet
Maertens Eddy
Afgevaardigde
Vandemoortele Stefan
Vansteeger Delphine

Ploegsponsor

Interesse om sponsor
Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
03-09-2022
13.00
U12 Benjamins A
66-32
U12 Niveau 3 A
11-09-2022
10.30
U12 Benjamins A
0-20AFOR
U12 Niveau 3 A
17-09-2022
15.00
U12 Benjamins A
45-67
U12 Niveau 3 A
24-09-2022
09.00
U12 Benjamins A
46-59
U12 Niveau 3 A
08-10-2022
09.30
U12 Benjamins A
55-38
U12 Niveau 3 A
15-10-2022
13.00
U12 Benjamins A
81-9
U12 Niveau 3 A
22-10-2022
13.00
U12 Benjamins A
89-36
U12 Niveau 3 A
29-10-2022
15.30
U12 Benjamins A
100-6
Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule G
05-11-2022
09.00
U12 Benjamins A
9-114
U12 Niveau 3 A
19-11-2022
11.30
U12 Benjamins A
21-60
U12 Niveau 3 A
26-11-2022
13.00
U12 Benjamins A
47-33
U12 Niveau 3 A
03-12-2022
13.00
U12 Benjamins A
20-0BFOR
U12 Niveau 3 A
10-12-2022
09.00
U12 Benjamins A
52-44
Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule G
18-12-2022
11.00
U12 Benjamins A
20-45
U12 Niveau 3 A
08-01-2023
13.00
U12 Benjamins A
24-56
Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule G
14-01-2023
13.00
U12 Benjamins A
38-87
U12 Niveau 3 R2 A
21-01-2023
13.00
U12 Benjamins A
44-40
U12 Niveau 3 R2 A
29-01-2023
13.30
U12 Benjamins A
54-39
Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd 1/8 Finale
04-02-2023
13.00
U12 Benjamins A
63-47
U12 Niveau 3 R2 A
12-02-2023
09.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
25-02-2023
09.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
04-03-2023
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
11-03-2023
15.30
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
18-03-2023
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
25-03-2023
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
02-04-2023
09.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
22-04-2023
09.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
29-04-2023
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
07-05-2023
17.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A
13-05-2023
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 A

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
1
U12 Benjamins A
3
9
194
125

Verslagen

Individuele Foto

Ballegeer Tiemen

De Groote Mathias

Decloedt Leon

Devynck Rémi

Hubert Finn

Louwyck Bram

Taillieu Mathis

Vandemoortele Léon

Vanhevel Briek

Wuyts Kobe

De Bel Piet

Maertens Eddy

Vandemoortele Stefan

Vansteeger Delphine

Trainingsuren

Dinsdag 18u30-20u00 (Facet)
Donderdag 17u00-18u30 (De Valkaart)
Vrijdag 17u00-18u30 (De Valkaart)