Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Baeckelandt Walt(2010)
Baekeland Maurice(2010)
Ballegeer Tiemen(2012)
Demey Korneel(2011)
Knockaert Noah(2010)
Plasman Mathis(2011)
Schelstraete Kobe(2010)
Seaux Kobe(2010)
Vanderhaeghen Ward(2010)
Vandewiele Matteo(2010)
Vanronsele Elias(2012)

Medewerkers

Trainer
De Bel Piet
Maertens Eddy
Afgevaardigde
Daper Claudia
Haesaert Ilse
Plasman Jan
Vanderhaeghen David
Vandewiele Kevin
Verraes Frank

Ploegsponsor

Interesse om sponsor
Interesse om sponsor
te worden?
Jan De Clerck, sponsorgroep
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
04-09-2021
13.00
U12 Benjamins A
19-84
U12 Niveau 3 A
11-09-2021
17.00
U12 Benjamins A
29-69
U12 Niveau 3 A
18-09-2021
11.00
U12 Benjamins A
82-44
U12 Niveau 3 A
26-09-2021
09.00
U12 Benjamins A
60-41
U12 Niveau 3 A
02-10-2021
13.00
U12 Benjamins A
51-42
U12 Niveau 3 A
09-10-2021
13.00
U12 Benjamins A
51-43
U12 Niveau 3 A
16-10-2021
09.30
U12 Benjamins A
101-22
U12 Niveau 3 A
23-10-2021
13.00
U12 Benjamins A
72-23
U12 Niveau 3 A
06-11-2021
13.00
U12 Benjamins A
47-26
U12 Niveau 3 A
13-11-2021
13.00
U12 Benjamins A
36-63
U12 Niveau 3 A
21-11-2021
09.00
U12 Benjamins A
46-37
U12 Niveau 3 A
27-11-2021
13.00
U12 Benjamins A
29-91
U12 Niveau 3 A
04-12-2021
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
18-12-2021
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 A
08-01-2022
15.00
U12 Benjamins A
81-37
BBC Spie Izegem OEFEN
15-01-2022
13.00
U12 Benjamins A
60-38
U12 Niveau 3 R2 B
22-01-2022
09.00
U12 Benjamins A
31-77
U12 Niveau 3 R2 B
05-02-2022
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
12-02-2022
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
20-02-2022
11.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
05-03-2022
12.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
13-03-2022
11.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
19-03-2022
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
26-03-2022
11.30
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
02-04-2022
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
23-04-2022
09.30
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
30-04-2022
12.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
07-05-2022
13.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B
14-05-2022
09.00
U12 Benjamins A
U12 Niveau 3 R2 B

Klassement

Verslagen

Individuele Foto

Baeckelandt Walt

Baekeland Maurice

Ballegeer Tiemen

Demey Korneel

Knockaert Noah

Plasman Mathis

Schelstraete Kobe

Seaux Kobe

Vanderhaeghen Ward

Vandewiele Matteo

Vanronsele Elias

De Bel Piet

Maertens Eddy

Daper Claudia

Haesaert Ilse

Plasman Jan

Vanderhaeghen David

Vandewiele Kevin

Verraes Frank

Trainingsuren

Dinsdag 18u30-20u00 (Boudewijnschool)
Donderdag 17u00-18u30 (De Valkaart)
Vrijdag 17u00-18u30 (De Valkaart)