Ploegfoto

Ploeg

Spelers

Biltris Torin(2004)
De Cloedt Robin(2003)
Devriendt Maxim(2002)
Devynck Guillaume(2003)
Dewitte Rune(2004)
Freuze Mathieu(2002)
Gyssels Stef(2003)
Leon McFarlane(2004)
Pauwels Lucas(2003)
Steyaert Ward(2003)
Van Ovenberghe Maxim(2003)
Vandenbroucke Indra(2004)

Medewerkers

Trainer
De Boysere Niki
Afgevaardigde
Benony Katrien
Biltris Jorge
D'Hooge Peter
De Cloedt Andy
Noe Dany
Schreel Tania
Steyaert Nico
Van Ovenberghe Marc
Vandenbroucke Bart
Terreinafgevaardigde
Debree Wendy
Vissers Paul

Ploegsponsor

Gheysen Printing
Gheysen Printing
Schooldreef 50
8020 OOSTKAMP
Tel:

Bezoek Website Sponsor

Kalender

Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
03-09-2022
13.00
U21 Junioren A
65-108
Gent-Oost Eagles OEFEN
11-09-2022
12.00
U21 Junioren A
107-55
Beker van Vlaanderen U21 Poule F
17-09-2022
11.30
U21 Junioren A
97-55
U21 Niveau 2 A
25-09-2022
13.30
U21 Junioren A
63-60
U21 Niveau 2 A
01-10-2022
11.30
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A
08-10-2022
11.00
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A
15-10-2022
11.30
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A
23-10-2022
11.00
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A
29-10-2022
11.30
U21 Junioren A
Beker van Vlaanderen U21 Poule F
12-11-2022
11.30
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A
20-11-2022
13.00
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A
26-11-2022
11.30
U21 Junioren A
Beker van Vlaanderen U21 Poule F
04-12-2022
11.00
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A
10-12-2022
11.30
U21 Junioren A
U21 Niveau 2 A

Klassement

nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
3
U21 Junioren A
2
4
157
118

Verslagen

Individuele Foto

Biltris Torin

De Cloedt Robin

Devriendt Maxim

Devynck Guillaume

Dewitte Rune

Freuze Mathieu

Gyssels Stef

Leon McFarlane

Pauwels Lucas

Steyaert Ward

Van Ovenberghe Maxim

Vandenbroucke Indra

De Boysere Niki

Benony Katrien

Biltris Jorge

D'Hooge Peter

De Cloedt Andy

Noe Dany

Schreel Tania

Steyaert Nico

Van Ovenberghe Marc

Vandenbroucke Bart

Debree Wendy

Vissers Paul

Trainingsuren

Dinsdag 19u30-20u00 (De Valkaart)
Woensdag 20u00-21u30 (Ridefort)
Vrijdag 18u30-20u00 (De Valkaart)