Ploeg

Spelers

Daveloose Timothy (1999)
Deboot Tomas (1999)
Freuze Mathieu (2002)
Freuze Matthias (1999)
Luca Thibaut (2001)
Maes Giel (2001)
Provost Arnaud (1999)
Tchako Maxim (2002)
Vanassche Arno (2001)
Verschueren Ennio (2000)
Vissers Milan (2001)
Walgraeve Thiemen (2001)

Medewerkers

Trainer

Claeys Bert

Afgevaardigde

Benony Katrien
Daveloose Johan
Deboot Peter
D’Hooge Peter
Maes Christophe
Noe Dany
Van Goethem Mieke

Terreinafgevaardigde

Vissers Paul

Ploegsponsor

Gheysen Printing

Gheysen Printing
Schooldreef 50
8020 OOSTKAMP
Tel:050/841044
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
30-08-2020
10.00
U21 Junioren
BBC Deinze-Nazareth OEFEN
12-09-2020
11.00
U21 Junioren
Beker van Vlaanderen U21 Poule I
19-09-2020
12.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
26-09-2020
10.30
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
03-10-2020
12.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
10-10-2020
10.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
17-10-2020
12.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
24-10-2020
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
31-10-2020
12.00
U21 Junioren
Beker van Vlaanderen U21 Poule I
07-11-2020
12.00
U21 Junioren
Beker van Vlaanderen U21 Poule I
14-11-2020
12.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
21-11-2020
10.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
05-12-2020
10.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A
12-12-2020
12.00
U21 Junioren
U21 Niveau 1 A

Klassement


nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
-
U21 Junioren
0
0
0
0

Individuele Foto

Daveloose Timothy

Deboot Tomas

Freuze Mathieu

Freuze Matthias

Luca Thibaut

Maes Giel

Provost Arnaud

Tchako Maxim

Vanassche Arno

Verschueren Ennio

Vissers Milan

Walgraeve Thiemen

Claeys Bert
Trainer

Benony Katrien
Afgevaardigde

Daveloose Johan
Afgevaardigde

Deboot Peter
Afgevaardigde

D’Hooge Peter
Afgevaardigde

Maes Christophe
Afgevaardigde

Noe Dany
Afgevaardigde

Van Goethem Mieke
Afgevaardigde

Vissers Paul
Terreinafgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

dinsdag 19.30-21.00 zaal C
woensdag 19.30-21.00 zaal B
vrijdag 18.30-20.00 zaal B

Foto's