Ploeg

Spelers

Acx Jeroen (1998)
Daveloose Timothy (1999)
Deboot Tomas (1999)
Dedecker Brent (2000)
Devooght Seppe (2000)
Uhawha Wannes (1998)
Van Crombrugge Thomas (2000)
Vansteelandt Zarin (2000)
Verschueren Ennio (2000)

Medewerkers

Trainer

Claeys Bert

Afgevaardigde

Acx Filip
Bendels Isabelle
Daveloose Johan
Deboot Peter
Dehaene Benedicte
Noe Dany

Ploegsponsor

Gheysen Printing

Gheysen Printing
Schooldreef 50
8020 OOSTKAMP
Tel:050/841044
Bezoek Website Sponsor

Kalender


Klik op icoon om deze wedstrijden in U kalender te plaatsen!
Klik op icoon om nog te spelen wedstrijden aan/af te zetten.
Datum
Om
Thuis Ploeg
Bezoekers
Score
Competitie
08-08-2018
20.00
U21 Junioren
66-52
Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN
18-08-2018
16.00
U21 Junioren
101-66
Kortrijk Sport CB OEFEN
01-09-2018
13.00
U21 Junioren
41-72
Beker West-Vlaanderen U21 Jongens Voorronde
02-09-2018
11.00
U21 Junioren
81-59
U21 Jongens Landelijk R1 F
09-09-2018
13.00
U21 Junioren
62-72
U21 Jongens Landelijk R1 F
15-09-2018
12.00
U21 Junioren
59-61
U21 Jongens Landelijk R1 F
23-09-2018
15.30
U21 Junioren
93-36
U21 Jongens Landelijk R1 F
06-10-2018
10.00
U21 Junioren
75-58
U21 Jongens Landelijk R1 F
13-10-2018
13.00
U21 Junioren
52-73
U21 Jongens Landelijk R1 F
21-10-2018
10.30
U21 Junioren
36-88
U21 Jongens Landelijk R1 F
27-10-2018
12.00
U21 Junioren
62-64
U21 Jongens Landelijk R1 F
03-11-2018
12.00
U21 Junioren
61-88
U21 Jongens Landelijk R1 F
10-11-2018
12.45
U21 Junioren
68-47
U21 Jongens Landelijk R1 F
16-11-2018
20.15
U21 Junioren
81-76
Beker van Vlaanderen U21 Jongens 1/16 Finale
24-11-2018
11.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
01-12-2018
12.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
09-12-2018
13.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
15-12-2018
12.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
22-12-2018
12.00
U21 Junioren
Beker West-Vlaanderen U21 Jongens 1/8 finale
26-01-2019
12.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
02-02-2019
12.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
09-02-2019
12.45
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
16-02-2019
12.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
24-02-2019
10.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F
02-03-2019
11.00
U21 Junioren
U21 Jongens Landelijk R2 F

Klassement


nr
Team
Gespeeld
Punten
Voor
Tegen
3
10
22
709
692
5
U21 Junioren
10
12
542
753

Individuele Foto

Acx Jeroen

Daveloose Timothy

Deboot Tomas

Dedecker Brent

Devooght Seppe

Uhawha Wannes

Van Crombrugge Thomas

Vansteelandt Zarin

Verschueren Ennio

Claeys Bert
Trainer

Acx Filip
Afgevaardigde

Bendels Isabelle
Afgevaardigde

Daveloose Johan
Afgevaardigde

Deboot Peter
Afgevaardigde

Dehaene Benedicte
Afgevaardigde

Noe Dany
Afgevaardigde

Verslagen

Ploegfoto


Ploegfoto

Trainingsuren

dinsdag 19.30-21.00
woensdag 19.30-21.00
vrijdag 18.30-20.00

Foto's